Gemsataş Gemciler Metal

Firmamız, 1950’li yıllardan bu yana metal sektöründe saf bakır ürünlerin dökümünü ve haddelemesini yapan köklü bir kuruluştur. 1981 yılında Gemsataş Gemciler Metal adını alarak kurumsallaşan firmamız 2016 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla bakır rulo ve şerit üretimine de bünyesine alarak başta elektrik elektronik, otomotiv, inşaat sektörlerinin önemli tedarikçileri arasına girmiştir. 2020 yılından itibaren Kahramanmaraş Türkoğlu Organize sanayi bölgesinde bulunan yeni tesislerine taşınan firmamız kendi elektriğini üreterek, yeşil enerji ve sıfır atık hedefi ile çevre dostu üretim anlayışını sürdürmektedir.

GEMSATAŞ, Kahramanmaraş Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m² kapalı, toplam 10,000 m² alanda Türkiye’de sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alarak kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyeti için yapmış olduğu yatırımları ve yenilikçi yapısıyla sektörünün her açıdan “ Parlayan Yıldızı” olmuştur.
Üretim altyapısında son teknoloji hadde makinaları ve döküm ocakları yatırımlarıyla üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde yapan GEMSATAŞ, Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretimin her safhasında toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir üretim anlayışına sahiptir.

GEMSATAŞ, yurtiçi ve yurtdışında kalite standartlarına uygun, katma değeri yüksek ürünleriyle taleplere en kısa sürede cevap veren müşteri ilişkileri ve hizmet odaklı çalışma anlayışıyla, sektöre yön vermeye devam ediyor.

 

gemsatas-bakir-dokumu
Play Video about gemsatas-bakir-dokumu
gemsatas-fabrika-bina

Neden bizi seçmelisiniz?

Yüksek Kalite

Gemsataş hizmet verdiği sektörlere daima en kaliteli ürünü zamanında üretmeyi kendine hedef edinmiştir.

Sertifikalar

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılıyoruz. TSE, ISO, AQC ...

Müşteri Memnuniyeti

Çalışan işgücü sağlığı ve çalışma ortamı, dürüst ticaret “Gemsataş Ailesi”nin temel ilkesidir.

Yeşil Enerji

Kendi elektriğini üreterek, yeşil enerji ve sıfır atık hedefi ile çevre dostu üretim anlayışını sürdürmektedir.

Sektör Deneyimi

Bilgi, tecrübe ve deneyim değerlerini ürün üretim ve yönetimine yansıtmıştır.

Lojistik Danışmanlık

Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesi’nde karayolu taşımacılığı ile kolay ulaşım imkanları.

Misyon & Vizyon

Misyon: Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve çevreye duyarlı olan GEMSATAŞ, müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına katma değer sağlayan bir firmadır. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması için planlanan kişisel gelişim ve teknik eğitimleriyle bunu desteklemektedir. GEMSATAŞ, üretimdeki teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizmi ve deneyimiyle birleştirerek, sürekli gelişimi destekleyen, değer üreten marka imajıyla sektörde dikkat çekmektedir.

Vizyon: Sektörünün güvenilir ismi GEMSATAŞ, başarılarla dolu geçmişinden aldığı enerjiyle, çağın gerektirdiği tüm inovasyon çalışmalarının altyapısını bünyesinde toplayıp, Yurtiçi pazardaki lider konumunu sürdürerek, global pazarlarda etkin bir oyuncu olmak.

Değerlerimiz: Teknoloji, Kalite ve Güven Prensibimiz Olmuştur. Ben değil Biz anlayıșının hakim olduğu ve faaliyetlerini prensipleri doğrultusunda ‘’teknoloji-kalite-güven’’ şekillendiren ve sloganlaștıran GEMSATAŞ, müșterilerine en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu tașımaktadır.

Tecrübemiz

Saf Bakır Dökümü 100%
70+ Yıllık Sektör Deneyimi 100%
Uluslar Arası Sertifikalar 99%
Çevre Dostu 100%

Birinci Sınıf Bir İş Planı mı Arıyorsunuz?